Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві долучатимуть експертів для розробки проектів рішень міськради
Понеділок, 08 лютого 2016 09:32

В Мукачеві долучатимуть експертів для розробки проектів рішень міськради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

При постійних депутатських комісіях Мукачівської міськради планують створити дорадчу раду. Таку пропозицію  озвучили на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики,  оборонної роботи та надзвичайних ситуацій. Проект положення про дорадчу ради при постійних комісіях міської ради  буде оприлюднено і протягом місяця громадськість матиме змогу його обговорити.  

Раду пропонують створити з метою проведення відкритого діалогу між депутатським корпусом, громадськістю, експертами. Також вона матиме право надавати пропозиції щодо питань, які плануються до розгляду депутатами. Члени ради мають право брати участь у розробці та громадській експертизі проектів рішень, що готуються до розгляду на сесії міськради, надавати на розгляд комісій проектів рішень з життєдіяльності міста, щодо формування переліку питань з розгляду комісій.

Рішення дорадчої ради матимуть рекомендаційний характер та використовуватимуться для подальших напрацювань при підготовці та розгляді на засіданнях комісій.

Мукачівська міськрада

Прочитано 593 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних