Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві за півроку на кір захворіло четверо дітей
Понеділок, 15 січня 2018 10:08

В Мукачеві за півроку на кір захворіло четверо дітей

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві за останні півроку зареєстровано 10 випадків кору, з яких 4 дитини.

Рівень вакцинації від кору становить 82,4% серед дітей до року та 75% до 6 років. Низьким залишається відсоток вакцинованих серед дітей старше 9 років та становить близько 45%, - повідомляє керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева Євген Мешко.

Лікар переконує: основним способом профілактики є вакцинація, яка і забезпечує захист від кору. Застосовується комбінована вакцина для профілактики одразу трьох хвороб – кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Згідно календаря щеплень, у віці 12 місяців планово проводиться щеплення проти кору, епідемічного паротиту, краснухи та друге введення вакцини у віці 6 років. Діти не щеплені від кору або отримали лише одну дозу, можуть прищепитися додатково у віці до 18 років. Дорослі щепляться за власний рахунок, оскільки вакцина КПК, закуплена за кошти державного бюджету, розрахована на щеплення дитячого населення.

З серпня 2017 року по лютий 2018 року проводяться додаткові заходи з вакцинації від кору. Післявакцинальних ускладнень з приводу введення КПК не зареєстровано, жодна дитина не госпіталізована з приводу будь-яких щеплень в Мукачеві.

Мукачівська міськрада

Прочитано 393 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних