Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутати Мукачівської міськради планують прийняти звернення до керівництва країни щодо неприпустимості внесення змін до Конституції про особливий статус Донбасу
Понеділок, 08 лютого 2016 11:31

Депутати Мукачівської міськради планують прийняти звернення до керівництва країни щодо неприпустимості внесення змін до Конституції про особливий статус Донбасу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На черговій сесії Мукачівської міськради депутати розглянуть проект рішення «Звернення депутатів міської ради до Президента України, Верховної Ради щодо відкликання змін до Конституції України, що прийняті в першому читанні та неприпустимості внесення змін до Конституції України про особливий статус Донецької та Луганської областей».

Враховуючи ситуацію, яка складається на сході України в зоні проведення антитерористичної операції, прийняття Верховною Радою всупереч Конституції України рішень щодо змін регламенту, намагання окремих політиків та політичних сил маніпулювати щодо статусу Донбасу, на підставі ст. 2, ст. 17 Конституції України та ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Мукачівська міська рада пропонує звернутися із відповідним зверненням до Президента України, Голови Верховної Ради.

У проекті рішення йдеться «вважати неприпустимим прийняття будь-яких змін до Конституції України щодо надання особливого статусу Донецькій та Луганській областям, а також змін до Конституції, які обмежують права місцевого самоврядування та спотворюють ідею децентралізації влади в державі».

Мукачівська міськрада

Прочитано 426 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box