Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві «Flex» завершив будівництво першої будівлі нового заводу по литтю пластмаси: створено тисячу робочих місць
Середа, 17 січня 2018 10:02

В Мукачеві «Flex» завершив будівництво першої будівлі нового заводу по литтю пластмаси: створено тисячу робочих місць

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Компанія «Flex Україна» організувала День відкритих дверей на заводі «Флекстронікс» в Мукачеві з нагоди завершення будівництва першої черги будівлі заводу по литтю пластмаси. На заході побував і міський голова Андрій Балога. Під час заходу гості мали можливість ознайомитися з діяльністю підприємства та було озвучено плани з розвитку.

Компанія «Flex» успішно працює на ринку України з 2000 року, а в Мукачеві – з 2012 року.

Це команда професіоналів, з більш ніж 200 тисяч працівників у цілому світі, не зупиняється перед жодними викликами та завжди готова до розробки інноваційних рішень, щоб максимально задовольнити вимоги замовників.

Володіючи величезним досвідом в багатьох галузях промисловості, «Flex Україна» надає підтримку провідним світовим брендам.

Наразі компанія працює у 30 країнах світу. І саме в Мукачеві компанія вкладає інвестиції в розвиток і розбудову підприємства. Завдяки збільшенню обсягів виробництва та новій черзі будівництва заводу близько 1000 краян отримали робоче місце.

Андрій Балога зазначив інвесторам, що влада міста й надалі сприятиме розвитку підприємства, адже мова йде про додаткові інвестиції у місто, нові робочі місця, і зрештою позитивний імідж всього Закарпаття.

Прочитано 504 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних