Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Вирішуватиме громада: міський голова Мукачева ініціював проведення плебісциту щодо міні-ГЕС
Середа, 17 січня 2018 12:33

Вирішуватиме громада: міський голова Мукачева ініціював проведення плебісциту щодо міні-ГЕС

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в приміщенні міськвиконкому міський голова Андрій Балога зустрівся з мешканцями територіальної громади Мукачева. Міський голова озвучив позицію з питання, яке в ці дні активно обговорюється в ЗМІ та соціальних мережах - щодо детального плану території в руслі річки Латориця для розміщення міні-ГЕС.

Андрій Балога насамперед ініціював прийняття положення про громадські слухання та запропонував всім активістам долучитися до його розробки. Відповідний проект рішення після опрацювання, буде оприлюднено та прийнято на сесії міськради. Комісія міськради сьогодні вже засідатиме, і всі бажаючі можуть долучатися до її роботи. Окрім того буде проведено громадську та екологічну експертизу щодо проекту міні-ГЕС.

«Після прийняття цього положення, буде оголошено про повторні слухання по міні-ГЕС. А вже після повторних слухань як міський голова ініціюватиму проведення плебісциту з цього питання. Все залежатиме виключно від думки громади – як мешканці Мукачева вирішать, так і буде прийнято рішення: або надати дозвіл на будівництво, або ні. Наголошую: все вирішуватиме виключно громада Мукачева», - констатував міський голова.

Прочитано 240 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних