Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві від завтра розпочнуть вакцинувати малечу від кору
Четвер, 25 січня 2018 10:49

В Мукачеві від завтра розпочнуть вакцинувати малечу від кору

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Вже від завтра вакцина бельгійського виробництва буде в наявності в медичних закладах міста і медики почнуть вакцинувати малечу міста. На черговій сесії Мукачівської міської ради прийнято рішенням щодо зміни до програми, яким буде виділено кошти з міського бюджету для послуги з вакцинації дітей. З відповідною ініціативою виступив міський голова Андрій Балога. За уточнення початку щеплювальної кампанії у Мукачеві батькам необхідно звертатись до сімейних лікарів за місцем проживання. Вакцинуватимуть малечу безкоштовно згідно календаря щеплень та організовані дитячі колективи (школи, садочки) в приміщенні поліклініки.

Наразі вакцини, яку медичні заклади мають отримувати за кошти державного бюджету – відсутня, а терміни її поставки – невідомі. Цьогоріч її заклади не отримували, тому влада міста вирішила коштом міського бюджету вирішити цю проблему.

В подальшому, у разі не вирішення проблеми імунопрофілактки на державному рівні міською владою будуть вживатися заходи щодо її вирішення з метою убезпечення містян від керованих інфекційних захворювань.

Наразі рівень вакцинації від кору по місту становить 82,4% серед дітей до року та 75% до 6 років. Низьким залишається відсоток вакцинованих серед дітей старше 9 років та становить близько 45%.

З початку року в місті на кір захворіло 6 осіб.

Мукачівська міськрада

Прочитано 249 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних