Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Сьогодні, 30 січня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій
Вівторок, 30 січня 2018 12:45

Сьогодні, 30 січня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На порядку денному засідання було 2 питання: розгляд звернення громадської організації "Єдність краю" щодо діяльності ММКП "Муніципальна міліція" та дозвіл на оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про електронні петиції».

По першому питанню, після жвавого обговорення. присутнім на засіданні комісії членам громадської організації було запропоновано долучитися до обговорення діяльності комунального підприємства та подати конкретні пропозиції щодо змін до його Статуту.

Також комісія дала дозвіл відділу інформаційно-аналітичних комплексів оприлюднити проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про електронні петиції» для отримання зауважень та пропозицій.

Прочитано 167 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних