Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві облаштовують майданчики підземних контейнерів для сміття
Понеділок, 05 лютого 2018 11:59

В Мукачеві облаштовують майданчики підземних контейнерів для сміття

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Коштом міського бюджету комунальне підприємства «Ремонтно-будівельне управління» продовжує облаштувати підземні контейнери для збору побутового сміття. Такі майданчики вже діють позаду кінотеатру «Перемога» та позаду Депеш-парку. Тут встановлено три підземні контейнери об’ємом по 3 метри кубічних виготовлених з твердих полімерних матеріалів. Висота контейнерів – 2,5 метра, з них 1,3 метри – під землею. Нова «закрита» технологія має обмежити поширення неприємного запаху містом, а також ускладнити доступ до сміття безпритульних.

Планується облаштування таких майданчиків і на вулиці Росвигівській, 34, Окружній, 28, Парканія, 18, Свято-Михайлівській, 8.

Восени було укладено договори з ТОВ «АВЕ Мукачево» на виконання робіт з влаштування підземних контейнерів для збору побутового сміття по вулицях: Парканія Івана,18; Росвигівська,34; Окружна,28;, Свято-Михайлівська,8. Станом на початок року виконано монтажні роботи на суму – 924 тис. гривень. При настанні належних погодних умов будуть завершені роботи з облаштування покриття майданчиків

Мукачівська міськрада

Прочитано 176 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних