Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві поліція отримає в оренду комунальне майно
Четвер, 11 лютого 2016 11:16

В Мукачеві поліція отримає в оренду комунальне майно

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Депутати Мукачівської ради схвалили рішення «Про надання дозволу на укладання договорів оренди приміщень комунальної власності м. Мукачево з Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області».

У зв’язку з ліквідацією територіального підрозділу УМВС України в Закарпатській області, орендаря приміщень комунальної власності за адресами: вул. Індустріальна, 39/27, вул. Росвигівська, 26/1, вул. Окружна, 26, у м.Мукачево, міська рада планує надати дозвіл міському голові м. Мукачево виконавчого комітету Мукачівської міської ради на укладання договорів оренди майна комунальної власності з Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області, для розміщення підрозділів Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, на термін 1 рік років, за адресами:

-          вбудовані приміщення по вул. Індустріальна, 39/27, в м. Мукачево, загальною площею 50,1 кв.м.

-          вбудовані приміщення по вул. Росвигівська, 26/1, в м. Мукачево. загальною площею 63 кв.м.

-          майновий комплекс по вул. Окружна, 26,  м. Мукачево. загальною площею 57,7 кв.м.

Також встановлено орендну плату за використання нерухомого майна (як структурам бюджетного фінансування) – 1 грн. в рік, за кожною адресою. При цьому орендар самостійно укладає договори сервісного обслуговування (електро-, водопостачання, охорона, вивіз сміття, та інш.) та сплачує відповідним службам фактичні витрати за користування комунальними послугами.

Мукачівська міськрада

Прочитано 346 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box