Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Ратуші провели прийом громадян
Вівторок, 06 лютого 2018 16:36

В Ратуші провели прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Черговий прийом громадян провів міський голова Андрій Балога. Більшість питань стосувалися сфери житлово-комунального господарства. Пані Марія, яка проживає на одній з вулиць в центральній частині міста скаржилася на одного з сусідів, в якого завалився дах і пошкоджено стіну. За даною адресою вже виїжджала комісія виконкому та зобов’язала власника розібрати будівельне сміття. Наразі він припис не виконав, тому під час прийому дано доручення управління міського господарства вирішити цю проблему.

Мешканці багатоповерхівки по вулиці Томаша Масарика просили сприяння з ремонтом будинку. Тут було виділено 175 тисяч з міського бюджету. На двоповерховій будівлі замінено покриття даху – встелено металопрофілем, замінено дерев’яні конструкції та оновлено димарі. Для того, щоби модернізувати будівлю, міський голова закликав мешканців створити ОСББ. І самі такі об’єднання співвласників влада міста фінансово підтримує. Насамперед при створенні ОСББ структура отримує фінансову дотацію з міського бюджету. Також в місті діє "Програма відшкодування частини кредитів, отриманихОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 рр.". Минулоріч такою можливістю скористалося ОСББ міста для ремонту дахів та іншої інфраструктури. Місто гарантує повернення 55% цього кредиту коштом програми, ще 40% можна повернути коштом державної програми «теплі кредити». Мешканці багатоповерхівки зазначили, що проведуть збори мешканців будинку та запропонують створити ОСББ.

Одна з мешканок просила допомоги з встановленням газового котла. Вона його отримала безкоштовно – за рахунок міського бюджету. Така програма діє в місті для певної категорії населення, які потребують додаткового соціального захисту. Фахівці відповідних служб отримали доручення допомогти з вирішенням проблемного питання.

З усіх озвучених містянами питань керівник відділів та комунальних підприємств отримали відповідні доручення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 137 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних