Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/На чергову сесію міськради виноситься проект рішення «Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків на 2018 рік»
Середа, 07 лютого 2018 16:59

На чергову сесію міськради виноситься проект рішення «Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків на 2018 рік»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З метою створення сприятливих умов обслуговування платників податків на чергову сесію міськради виноситься проект рішення «Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків на 2018 рік».

Згідно паспорту Програми пропонується виділення коштів в обсязі 200 тисяч гривень на 2018 рік.

Мукачівська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Закарпатській області забезпечує мобілізацію надходжень як до державного, так і до місцевого бюджету м. Мукачево. Внесок фіскальної служби в економічний розвиток міста полягає в забезпеченні повноти сплати податкових зобов'язань, погашенні податкової заборгованості платниками податків.

Основними завданнями Мукачівської ОДПІ є здійснення контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), неподаткових платежів, здійснення контролю за погашенням податкового боргу платниками податків, та інше.

З метою якісного виконання завдань на 2018 рік, які стоять перед контролюючим органом, та у зв'язку з відсутністю фінансового ресурсу на придбання обладнання і предметів довгострокового користування, комп'ютерної техніки, виникає необхідність у впровадженні даної програми.

У разі позитивного прийняття рішення депутатами міської ради кошти в сумі 200 тис. грн. підуть на придбання комп'ютерної техніки.

Прочитано 166 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних