Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Для покращення матеріально-технічного оснащення пожежно-рятувальних підрозділів міста планується виділення коштів на суму 250 тис. грн.
Середа, 07 лютого 2018 15:59

Для покращення матеріально-технічного оснащення пожежно-рятувальних підрозділів міста планується виділення коштів на суму 250 тис. грн.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Проект Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки м. Мукачева на 2018 рік депутати розглядатимуть на черговій сесії міськради.

Основними завданнями Програми є забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища, об'єктів підвищеної небезпеки, об'єктів з масовим перебуванням людей та населеного пункту від пожеж, збереження здоров'я людей, підвищення рівня протипожежного захисту на території міста та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки.

Для реалізації Програми планується виділення 250 тис. гривень на 2018 рік. Ці кошти буде використано в тому числі і на придбання техніки та запасних частин для ремонту пожежних автомобілів, забезпечення пожежним та аварійно-рятувальним спорядженням, засобами зв'язку та освітлення,повсякденним робочим та бойовим одягом, пожежно-рятувальним спорядженням тощо.

У результаті прийняття та реалізації програми створюватимуться сприятливі умови для швидкого та ефективного реагування на надзвичайні ситуації та події на території м. Мукачево, що призведе до зменшення матеріальних збитків та людських жертв.

 

05 mns

Прочитано 159 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних