Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві побував Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні
Понеділок, 26 лютого 2018 14:27

В Мукачеві побував Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Міський голова Андрій Балога сьогодні провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану, який сьогодні перебуває з візитом на Закарпатті.

Пан Посол працює в Україні з серпня 2016 року. Працював і в Молдові, США, Німеччині. Крістіан-Леон Цуркану є членом Румунського Дипломатичного і Консульського Корпусу з 2003 року.

В ході візиту в Мукачеві цікавився насамперед розвитком гуманітарної сфери міста. Йшлося і про надання освітніх послуг представникам національних громад в місті, впровадження положень нового освітнього закону та інші питання розвитку громади. Цікавився дипломат й залученням іноземних інвестицій в економіку міста. Нещодавно в місті міжнародна компанія «Флекс» розширила виробництво. Успішно працює найбільший в світі виробник лиж «Фішер». Загалом відзначалося, що залучення нових інвестицій насамперед залежить від безпекової ситуації в країні.

Щодо децентралізаційних процесів то місто очікує прийняття законопроекту про приєднання громад до міст обласного значення. Є бажання згуртувати навколо себе сусідні ради і стати центром об’єднаної громади без зайвих бюрократичних процедур.

Йшлося в ході зустрічі й про соціальну сферу міста, - дипломата цікавили новації міста в цій галузі.  В Мукачеві діє унікальна програма підтримки важкохворих містян. Минулоріч коштом програми "Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців" на матеріальну допомогу містянам було виділено 15 млн. 817 тис. грн. В тому числі 510 важкохворих мукачівців отримали 11 млн. 773 тис. гривень. І цьоргоріч програма фінансується міською владою.

Цього дня пан Посол планує зустрітися з представниками румунської громади Закарпаття.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 175 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box