Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві пройде чемпіонат світу зі слідової роботи з собаками службових порід
Четвер, 18 лютого 2016 16:23

В Мукачеві пройде чемпіонат світу зі слідової роботи з собаками службових порід

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Цьогоріч кінологічна спілка України виборола право проводити чемпіонат світу зі слідової роботи з собаками службових порід в нашій країні. Його буде проведено в Мукачеві з 5 по 10 квітня. Чемпіонат світу проводиться щорічно, і Україна вперше прийматиме учасників заходу. Організатори вирішили провести чемпіонат саме в Мукачеві – міська влада пообіцяла їм сприяння.

Представники кінологічної спілки провели зустріч з першим заступником міського голови Ростиславом Федівим, в ході якої обговорили організаційні заходи.  Планується, що на чемпіонат завітає більше тисячі гостей з усіх куточків світу.

«Ми готові всіляко сприяти вам у проведенні заходу. Це честь для міста, що світовий чемпіонат відбудеться саме в Мукачеві. Впевнений, що гості із-за кордону отримають найкращі враження від чемпіонату і від міста», - зазначив Ростислав Федів.

Кінологічна спілка України заснована у 1990 році і є наймасовішою всеукраїнською громадською організацією, яка займається племінним розведенням і захистом чистопородних собак, і налічує більше 250 тисяч заводчиків та власників собак.

Мукачівська міськрада

Прочитано 487 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних