Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачівці вшанували 79-у річницю Карпатської України та Президента Карпатської України, Героя України Августина Волошина
Четвер, 15 березня 2018 12:42

Мукачівці вшанували 79-у річницю Карпатської України та Президента Карпатської України, Героя України Августина Волошина

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

                        

            Сьогодні мукачівці разом з усією країною відзначають 79-у річницю проголошення Карпатської України. Саме цього дня, 15 березня 1939 року, сейм Карпатської України в Хусті проголосив державну самостійність Карпатської України, затвердив українську мову в якості державної мови, синьо-жовтий Державний Прапор, Гербом було затверджено Тризуб, Гімном Республіки став український національний гімн “Ще не вмерла Україна”, а Президентом Карпатської України було обрано Августина Волошина.

       “Сьогодні ми зібралися, щоб відзначити 79-ї річниці проголошення України, вшанування борців за Українську державність та Президента Карпатської України, Героя України Августина Волошина. Ця подія викликає у нас почуття національної гордості та патріотизму за наш народ та нашу країну і повинна спонукати нас до захисту нашої соборності та єднання на Заході та Сході, Півночі та Півдні”, - підкреслив у своєму виступі перед присутніми представниками громадськості та молоді, заступник міського голови Мукачева, керуючий справами Олександр Галай.

            Після цього теплі слова та молитву на адресу захисників Карпатської України, усіх борців за волю рідної землі, мовив настоятель Храму Успіння Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату отець Сергій Потюк.

            Також присутні поклали до пам`ятного знаку “Усім борцям за волю України” корзину з квітами.

         Учасники урочистого заходу вшанували пам`ять Президента Карпатської України         Августина Волошина урочистим покладанням вінка до меморіальної дошки встановленої на його честь, а відтак делегація з міста Мукачева відбула на урочисті заходи, які проходитимуть у Меморіальному Парку “Красне Поле” (Хустський район).

            Героям Слава !

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської

ради

 

Прочитано 241 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box