Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві планують встановити тариф на водопостачання та водовідведення з врахуванням рентабельності підприємства 5 %
Четвер, 22 березня 2018 14:10

В Мукачеві планують встановити тариф на водопостачання та водовідведення з врахуванням рентабельності підприємства 5 %

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 


           Проект рішення «Про затвердження вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» пропонується до розгляду на засіданні виконавчого комітету у квітні. Наразі тариф на воду в місті вдвічі нижчий, ніж в середньому по області. Навіть з врахуванням підвищення тарифу, мукачівці платитимуть за послуги з водопостачання та водовідведення менше, ніж в інших містах Закарпаття.

Новий тариф економічно обгрунтований і передбачає рентабельність підприємства на рівні 5%, - констатує керівник ММКП «Мукачівводоканал» Ігор Федорняк. Він зазначає, що діючий тариф становить 10 грн 58 коп. Він розрахований з мінімальної зарплати 1460 грн, палива – 18 грн, електрики – 1 грн 50 коп.

«Тож ми розробили коригування цін згідно з чинниками, які діють тепер, а саме: мінімальна заробітна плата становить 3723 грн, паливо – 26–27 грн, електроенергія – 2 грн 63 коп. Відтак собівартість видобутку та подачі води населенню вийшла близько 19 грн», - каже керівник підприємства. Водночас зазначає Ігор Федорняк новий тариф дозволить пришвидшить реалізацію проекту з цілодобового водопостачання.

Наразі в місті загальна кількість вулиць з централізованим водопостачанням - 280, з них 189 вулиць з цілодобовим водопостачанням, що становить 68%.

Прочитано 206 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box