Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Першість на змаганнях зі слалому вибороли учні Мукачівського ліцею
Понеділок, 26 березня 2018 10:33

Першість на змаганнях зі слалому вибороли учні Мукачівського ліцею

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В суботу, 24 березня, на території курортного комплексу ОТГ "Поляна" між школярами Мукачева відбулись змагання зі сламому.

Участять у них взяло більше 50 школярів.

Найкращі результати з гірськолижного туризму та спорту показали учні Мукачівського ліцею, другу сходинку зайняли спортсмени ЗОШ №13, третє місце посіли школярі СЗОШ № 4.

Приємний сюрпризом для учасників стало те, що нагородження переможців проводив тренер олімпійського чемпіону України з фрістайлу Енвер Аблаєв.

Зазначимо, що школярі отримали ціні призи від компанії Fischer.

Міська влада профінансували витрати, пов'язані з придбанням кубків, медалей, грамот для переможців та призерів в командних та особистих заліках, а також транспортні витрати