Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Результати голосування депутатів міської ради/Результати голосування депутатів міської ради. 36 сесія 7-го скликання

Результати голосування депутатів міської ради. 36 сесія 7-го скликання

 

0. Формування порядку денного

1. Про присвоєння звання „Почесний громадянин міста Мукачева”.

2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради та розпоряджень міського голови.

3. Про скасування рішення Мукачівської міської ради.

4. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках бюджетними установами міста на 2018 рік.

5. Про внесення змін до “Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева на 2017 рік”, затвердженої рішенням 21-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 15.12.2016 р. № 471 “Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м.Мукачева на 2017 рік”.

6. Про внесення змін до “Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки”, затвердженої рішенням 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017 р. № 903 “Про Програму економічного і соціального розвитку м.Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки”.

7. «Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення 27 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 01.06.2017 року № 697 «Про затвердження Правил користування міським пасажирським транспортом (автобусами) у місті Мукачеві».

8. Про затвердження Статуту ММКП «Мукачівводоканал» в новій редакції.

9. Про затвердження Cтатуту ММКП «ПАРК» в новій редакції.

10. Про поновлення житлового фонду міста Мукачева на балансі управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

11. Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Мукачево (нова редакція).

12. Про проведення комплексу підготовчих та організаційних заходів з впорядкування документації по будівлі, розташованої за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 30.

13. Про збільшення розміру щомісячної стипендії для обдарованих і талановитих учнів шкіл естетичного виховання, стипендіатів Мукачівської міської ради в галузі культури на 2017-2018 навчальний рік.

14. Про міську Програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та високоспеціалізованої стаціонарної медичної допомоги мешканцям м. Мукачева на 2018-2020 роки (нова редакція).

15. Про прийняття у 2018 році з районного бюджету Мукачівського району до міського бюджету м. Мукачева коштів у вигляді субвенції для надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню Мукачівського району в 2018 році.

16. Про перейменування назв вулиць міста.

17. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

18. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

19. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

20. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

21. Про оголошення аукціону, затвердження початкової ціни та інших особливих умов аукціонного продажу майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево – будівлі центрального теплового пункту-котельні, розташованої за адресою: м. Мукачево, бульвар Гойди Юрія, 1-Б.

22. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

23. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу.

24. Про оренду вбудованих нежитлових приміщень по вул. Беляєва Павла космонавта, 7 в м. Мукачево.

25. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

26. Про врегулювання майнових відносин у будинку по вул. Духновича Олександра, 89, у м. Мукачево.

27. Запит депутата Кравчука Ю.О.

28. Про надання ГУ ДФС в Закарпатській області дозволу на продаж майна, що перебуває в податковій заставі.

29. Про передачу будівель, розташованих за адресою: м. Мукачево, вул. Філатова Володимира, 1А на баланс відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Прочитано 550 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних