Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури/Інформація про переможців конкурсів з відбору суб'єктів оціночної діяльності
Понеділок, 30 жовтня 2017 17:23

Інформація про переможців конкурсів з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради повідомляє, що 23.10.2017 р. відбулися конкурси з відбору суб’єктів оціночної діяльності, за результатами яких було визначено наступних переможців:

ФОП Задорожна Н.Г. - переможець конкурсу з визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає передачі у власність шляхом викупу за адресою: м. Мукачево, вул. Павлова Івана академіка, 14-16/3.

ФОП Роман Т.Й. – переможець конкурсу з визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає передачі у власність шляхом викупу за адресою: м. Мукачево, вул. Сєченова Івана, 13А.

ФОП Шастун С.Г. – переможець конкурсу з визначення експертної грошової оцінки будівель та споруд для продажу шляхом аукціону за адресою: м. Мукачево, вул. Філатова Володимира, 1-а.

Прочитано 1289 разів Останнє редагування Понеділок, 30 жовтня 2017 17:45

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box