Середа, 01 червня 2016 11:56

У Мукачеві планують встановити 11 фігурок гусей на честь Дня Святого Мартина

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Вчора під керівництвом міського голови Андрія Балоги відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, де були розглянуті ескізні пропозиції скульптурних композицій із використанням бронзових фігурок гусей, які стануть об'єктами привабливості для гостей та туристів історичного міста над Латорицею.

Щороку 11 листопада грандіозним святом на площі Кирила і Мефодія Мукачево відзначає День святого Мартина – покровителя міста. Як відомо, Святий Мартин зображений на гербі Мукачева.

Запрошений на засідання ради Ігор Бондаренко, відомий підприємець, ознайомив присутніх з макетом музичної шарманки з бронзовими рухливими фігурками який планується встановити біля кондитерської лавки по вул. Достоєвського, а також ескізами скульптур гусей, які є однією з традиційних складових свята Мартина.

Було запропоновано розмістити 11 бронзових фігурок гусей (символічно даті 11 листопада) в пішохідній частині міста по туристичному маршруту історико-архітектурної спадщини міста. Однією із запропонованих ідей є: біля кожної скульптури розмістити фрагменти текстів із історії міста Мукачева, легенд, рядків гімну міста, історичні довідки туристичного маршруту.

Відділу культури міськвиконкому дано доручення підготувати тематичні текстові матеріали.

Запрошуємо долучитися до визначення місць для встановлення бронзових фігурок гусей в історичній частині міста. Чекаємо на Ваші пропозиції! Креативний підхід матиме переваги в даному питанні!

Відділ архітектури та містобудування міськвиконкому

Прочитано 538 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box