Вівторок, 18 жовтня 2016 16:43

В Мукачеві провели громадські слухання щодо створення меморіального парку

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні у сесійному залі Мукачівської міської ради, за участі представників громадських організацій, відбулося громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

  1. Детальний план території по вул. Духновича, Мукачево біля ресторанно-готельного комплексу “Інтурист”, на землях комунальної власності (існуючий сквер) для організації меморіального парку, розробленого на виконання рішення Мукачівської міської ради №247 від 23.06.2016 року.
  2. “Детального плану території по вул.Берегівська об'їздна в місті Мукачево для будівництва комплексу будівель та споруд для “Центру контролю за тваринами”, розробленого на виконання рішення 84 сесії 6-го скликання Мукачівської міської ради № 1553 від 24.09.2015 року.

Перед присутніми виступив начальник відділу архітектури та містобудування, головний архітектор міста Іван Івановчик, який поінформував присутніх по суті питань, які винесені на громадські обговорення, підкресливши при цьому, що інформація про проведення громадського обговорення та детальні плани територій були заздалегідь оприлюднені на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради.

Після цього до слова був запрошений Олександр Руденко, інженер-проектувальник, розробник проектів містобудівної документації, який детально ознайомив присутніх з містобудівною документацією, відповів на запитання, які виникли у ході обговорення проекту.

У присутніх на зустрічі керівників громадських організацій виникло багато запитань щодо проекту майбутнього меморіального комплексу, головні з яких зводилися до того, що меморіальний парк повинен містити потужне змістове навантаження, яке підкреслювало б його призначення, як місця, яке єднає захисників Вітчизни різних поколінь. Також було зауважено, що центральна частина меморіального комплексу повинна вміщати значну кількість людей.

Присутні фахівці погодилися з такими зауваженнями і вони повинні бути враховані при подальшому доопрацюванні з тим, щоб затвердити такий план на черговій сесії міської ради 17 листопада 2016 року.

Що стосується другого питання порядку денного, то в ході його обговорення, яке переросло у бурхливі дискусії було прийнято рішення передати його на розгляд депутатського корпусу Мукачівської міської ради.

Прочитано 592 разів Останнє редагування Вівторок, 18 жовтня 2016 17:44
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних