Середа, 22 березня 2017 10:02

До уваги фізичних та юридичних осіб

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Звертаємо увагу фізичних та юридичних осіб на оприлюднення проекту регуляторного акту Мукачівської міської ради: "Про встановлення на 2017 рік мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево.", який визначає методику розрахунку мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб. Інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта, проект регуляторного акта з усіма додатками, відповідним аналізом регуляторного впливу, звітом про базове відстеження розміщено в мережі Інтернет на офіційній сторінці Мукачівської міської ради www.mukachevo-rada.gov.ua(Розділ регуляторна діяльність. Проекти регуляторних актів та АРВ).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника: Управління архітектури та комунальної власності виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування. Зауваження та пропозиції приймаються Мукачівською міською радою у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: пл. Духновича, 2, Управління архітектури та комунальної власності виконавчого комітету Мукачівської міської ради; каб. №70, тел:. 2-25-22, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 4090 разів Останнє редагування Середа, 22 березня 2017 12:58

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box