Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/В Мукачеві розпочато конкурс на посади керівників навчальних закладів
Вівторок, 14 серпня 2018 16:06

В Мукачеві розпочато конкурс на посади керівників навчальних закладів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні розпочалось проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності міста Мукачева.

Згідно положення керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на 6 років (строком на 2 роки для особи, яка призначається на посаду вперше), на підставі рішення конкурсної комісії.

Окрім того, одна і та сама особа не може бути керівником відповідного закладу загальної середньої освіти більше ніж на два строки підряд. Після закінченого другого строку перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника іншого закладу загальної середньої освіти або продовжити роботу в тому самому закладі на іншій посаді.

Відтак, сьогодні розглядали презентації кандидатів на посаду керівника - ЗОШ №1, СШ №3, НВК « Гармонія», НВК «Первоцвіт», ЗОШ №20 та Ліцей. За результатами конкурсу у Мукачівській ЗОШ №20 пропонується призначити нового директора.

Новим директором навчального закладу пропонується призначити і укласти контракт з Данашевським Михайлом Михайлович.

За результатами конкурсу у інших закладах освіти - керівники не змінились, діючі керівники виграли конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти. З ними теж пропонуватиметься підписати контракти.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 239 разів Останнє редагування Середа, 15 серпня 2018 09:52
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box