Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Освітяни міста підбили підсумки роботи за 2015/2016 н.р. та окреслили завдання на 2016/2017 н.р.
Вівторок, 30 серпня 2016 14:21

Освітяни міста підбили підсумки роботи за 2015/2016 н.р. та окреслили завдання на 2016/2017 н.р.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Уже традиційно у серпні відбуваються педагогічні конференції, на яких аналізують роботу освітньої галузі за навчальний рік і визначають подальші завдання.

30 серпня 2016 року в сесійній залі Мукачівської міської ради відбулося підсумкове розширене засідання колегії управління освіти, на якому підсумками розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік присутніх ознайомила начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій. В роботі колегії взяли участь міський голова Мукачева Андрій Балога, начальник відділу капітального будівництва Мукачівського міськвиконкому Ярослав Попик, депутати Закарпатської обласної ради Інгрід Туріс і Михайло Мотильчак, освітяни міста та громадськість.

У своєму виступі Катерина Олександрівна проаналізувала роботу освітньої галузі за минулий навчальний рік, де основним орієнтиром розвитку освітньої системи були й залишаються якість освіти і рівний доступ до неї для всіх громадян, підвищення освітнього рівня молоді. Саме тому забезпечення високоякісної освіти в місті і надалі залишається пріоритетним завданням сьогодення.

Також начальник управління освіти ознайомила учасників розширеного засідання колегії з результативністю участі учнів в інтелектуальних конкурсах, олімпіадах, турнірах та інших заходах; звернула увагу на покращення матеріально-технічної бази; окреслила завдання на 2016/2017 навчальний рік. Всі присутні мали змогу почути та побачити, що впродовж минулого навчального року освітня галузь міста отримала значну підтримку з боку міської влади як в питаннях покращення матеріально-технічної бази закладів, так і в заохоченні обдарованої і талановитої молоді міста та педагогічних працівників.

Не менш важливим було питання обрання кандидата на обласну педагогічну премію ім. А. Волошина, на яку навчальними закладами представлено 3 кандидатури. За підсумками голосування членів колегії претендентом обрано Віту Лашкай, вчителя української мови і літератури Мукачівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. Т. Г. Шевченка.

Прочитано 959 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ