Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Звіт про відкриття мовного літнього табору Go Camp з денним перебуванням при Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст.№7
Вівторок, 06 червня 2017 19:33

Звіт про відкриття мовного літнього табору Go Camp з денним перебуванням при Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст.№7

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

06 червня 2017 року відбулося відкриття літнього мовного табору Go Camp в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст.№7.

Сьогодні на урочистій лінійці учні презентували свої загони: назву, речівку та загонову пісню. Учні з великим задоволенням малювали куточки своїх загонів, підходячи до виконання своїх робіт творчо та креативно.

Вихователі (вожаті) ознайомили дітей з планом роботи на тиждень, та разом з учнями зайнялися підготовкою необхідних матеріалів та інвентарю, проте найважливішою подією для них буде приїзд волонтерки з Англії Юліани Петрів-Шоу 12 червня. Її основним завданням має бути робота з дітьми, які, в свою чергу, з нетерпінням чекають цього моменту.

Учні сьогодні також на гурткових заняттях пройшли реєстрацію для дистанційного навчання по програмі LanguaBooks. LanguaBooks™ – це підрозділ компанії LanguaMetrics™, Inc, що спеціалізується на розробці додатків з використанням інтерактивних книг LanguaBooks™. Технологія LanguaBooks™ є інноваційною формою інтерактивного навчання з використанням технології розпізнавання мовлення та оцінки вимовлених слів. LanguaBooks™ оцінює аудіо користувача за допомогою акустичних моделей, підготовлених SRI International, та візуалізує результати в простому та зрозумілому для користувача вигляді. У користувача є можливість виправити свої помилки за допомогою комп’ютера, що значно прискорює вивчення розмовної англійської.

LanguaMetrics™, Inc. – це американська компанія зі штаб-квартирою в місті Тампа, штат Флорида США та центром розробки в Києві, Україна. Платформа LanguaMetrics™ розроблена та спроектована LanguaMetrics™, Inc. та використовує технології SRI International. Ця платформа передбачає розробку та впровадження програмного забезпечення, що допомагає покращити розмовну англійську мову. LanguaMetrics™ співпрацює з провідними видавництвами, постачальниками Ed-Tech рішень, школами, університетами та просто з людьми, що бажають підвищити рівень знання англійської мови. В компанії є два підрозділи LanguaBooks™ та LanguaTest™ які направлені на навчання та тестування.

LanguaBooks™ UA - це проект, що створений на платформі LanguaMetrics™ та використовує тексти, що належать LanguaMetrics™, Inc., для вивчення англійської мови в Україні. Ця унікальна пропозиція стала можливою завдяки тому, що центр розробки LanguaMetrics™, Inc. знаходиться в Україні.

Сьогодні учні також освоїли перший урок з програмування Scratch на тему «А cat and a mouse». Зі Скретчем учні зможуть програмувати свої власні інтерактивні історії, ігри, анімацію — і поділитися своїми творами з іншими членами інтернет-спільноти. Скретч розроблений спеціально для дітей від 8 до 16 років, але використовується людьми різного віку. Мільйони людей створюють скретч-проекти в самих різних умовах - вдома, в школах, музеях, бібліотеках та громадських центрах. Можливість створювати код комп'ютерних програм є важливою частиною грамотності в сучасному суспільстві. Коли люди вчаться програмувати в Скретчі, вони вчаться найважливіших стратегій для вирішення проблем, розробці проектів та обміну ідеями. Скретч допомагає молоді вчитися мислити творчо, міркувати системно і працювати спільно - необхідні навички для життя в 21-му столітті. Скретч є проектом Lifelong Kindergarten Group з MIT Media Lab. Він надається безкоштовно.

Місія проекту Go Camp - виховати нове всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття; надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів.

Завдання проекту:

-                      розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття;

-                      подолати мовний бар’єр;

-                      навчити дітей широко мислити, виходити за рамки одної дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами;

-                      сприяти обміну культурними цінностями та розширенню світогляду;

-                      зробити табір експериментальним майданчиком для новітніх технологій на методик навчання;

-                      подолати стереотипи серед іноземців щодо України;

-                      популяризувати волонтерський рух в Україні;

-                      сприяти позитивному позиціонуванню України в світі.

Прочитано 907 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних