Вівторок, 05 вересня 2017 12:52

День знань у Мукачеві

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У перший день осені, 1 вересня, в Україні традиційно відзначають День знань — свято для першокласників і початок нового навчального року для всіх інших школярів, вчителів, студентів і викладачів.

Перше вересня – це надзвичайно хвилюючий день, що об’єднує не лише учнів, батьків, педагогів, це - свято кожної людини, тому що кожен з нас був школярем і протягом життя несе у своєму серці світлі спогади про шкільні роки.

У цей день особливо загострюється відчуття суспільної значимості професії педагога і його надзвичайно важливої місії – сіяти зерна знань і добра, утверджувати у дитячих і юнацьких душах високі моральні якості.

Сьогодні, як і раніше, міська влада робить все можливе для забезпечення пріоритетного розвитку освітньої галузі, підтримки педагогів, створення належних умов для їх роботи. Проблеми і потреби освіти завжди будуть у центрі їхньої уваги.

Святкова лінійка у Мукачівських навчальних закладах зібрала навколо себе не лише всіх учнів, але й стала першою для зовсім юних, проте цілком готових до сумлінного навчання першокласників! Звернімо увагу й на те, що для батьків – це також особливий день, адже саме 1 вересня вони розуміють наскільки швидко росте їхня дитина!

Так, перший раз у перший клас цього року у Мукачеві пішло аж 1098 школярів!

Серед них найбільше учнів перетнуло поріг Мукачівської НВК №11 (115 дітей) та Мукачівсьокї ЗОШ №13 (114 дітей). Далі у цьому рейтингу іде Мукачівська НВК №6 та ЗОШ №14. Саме ці навчальні заклади поповнилися 1 вересня аж на 90 осіб!

Нагадаємо, що цього року уперше чиновники не відвідували святкову лінійку! Саме з такою пропозицією міський голова Андрій Балога звернувся до колег-мерів українських міст, політиків та чиновників.

«Завтра у школах пролунає перший дзвінок. Знаю, що батьки по всій Україні зверталися до політиків і чиновників не псувати це свято своєю присутністю. Повністю підтримую таку ідею», – наголосив він.

Хай новий навчальний рік принесе вам приємні враження, яскраві та нові відкриття. Нехай кожний педагогічний колектив сповна відчує результати своєї праці, а батьки – радість і гордість за дітей.

Прочитано 296 разів Останнє редагування Вівторок, 05 вересня 2017 13:55
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box