Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Педагоги Мукачівського ДНЗ 7 відвідали Міжнародну конференцію з питань інклюзивної освіти
П'ятниця, 08 грудня 2017 13:05

Педагоги Мукачівського ДНЗ 7 відвідали Міжнародну конференцію з питань інклюзивної освіти

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З 30.11 по 01.12 в м. Києві проходила Міжнародна конференція з питань інклюзивної освіти, де учасниками були педагоги садочка N7 та асистент педагога.

Тема заходу: «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика».

У заході брали участь заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, інші представники органів влади, міжнародні й українські фахівці з інклюзивної освіти.

Протягом двох днів вони обговорювали інклюзію як гарантію реалізації права кожної дитини на якісну освіту.

Зазначимо, що інклюзія – це включення до єдиного освітнього процесу різних дітей. На цій конференції учасники зосередили увагу на освітніх потребах ромів, внутрішньо переміщених осіб, дітей з інвалідністю, мігрантів, біженців та дітей зі всіма іншими проявами різноманітності.

Також учасники обговорювали кращі європейські практики у реалізації державної політики в сфері інклюзивної освіти; прогресивні підходи й методики забезпечення інклюзії для всіх і кожного з активним залученням місцевих громад.

Нагадаємо, що інклюзивне навчання - це навчання учнів або студентів із особливими потребами вводячи їх до загального освітнього середовища за місцем їхнього проживання.

Інклюзивне навчання розглядається як альтернатива інтернатній системі (коли дітей з особливими потребами утримують та навчають окремо від інших дітей) та навчанню вдома.

Прочитано 398 разів Останнє редагування П'ятниця, 08 грудня 2017 23:25
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box