Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/ПРОТОКОЛ ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька-2018»
Субота, 20 січня 2018 15:54

ПРОТОКОЛ ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька-2018»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

від 19-20 січня 2018 року

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ – група «А»

№ п/п

Прізвище, ім’я

місто

Примітка

1

Варцаба Ірина

с.Ільниця

Іршавський р-н

ІІІ місце

2

Філяк Вікторія

смт.Ясіня

Рахівський р-н.

Закарпатська обл.

ІІ місце

3

Горячок Анастасія

м. Хмельницький

ІІ місце

4

Біла Дар’я

м.Дунаївці

Хмельницька обл.

ІІІ місце

5

Воробканич Дарина

м.Іршава

за участь

6

Горкавчук Аліна

смт.Ясіня

Рахівський р-н

за участь

7

Граб Наталія

м.Ужгород

І місце

8

Федоренко Еліна

м. Хмельницький

ІІІ місце

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ група «Б»

№ п/п

Прізвище, ім’я

місто

Примітка

1

Лавренюк Дарина

смт.Торчин

Луцький р-н

Волинська обл.

ІІІ місце

2

Маркович Ганна

смт. Міжгір'я, Закарпатська обл.

за участь

3

Черничко Михайло

с.Осій,

Іршавський р-н

ІІ місце

4

Артеменко Аліна

смт. Іванівка,

Херсонської обл.

за участь

5

Полудень Ольга

м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

ІІІ місце

6

Виноградова Стефанія

м.Селидове

Донецька обл.

за участь

7

Гомада Тетяна

м.Мукачево

ІІІ місце

8

Борис Кароліна

м. Хуст

Закарпатська обл.

ІІ місце

9

Гончарук Поліна

м.Нетішин,

Хмельницька обл.

за участь

10

Лембак Олександр

смт.Кобилецька Поляна, Рахівський р-н

за участь

11

Завадська Анастасія

м.Нетішин,

Хмельницька обл.

І місце

СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

№ п/п

Прізвище, ім’я

місто

Примітка

1

Мороз Руслана

м.Дунаївці

Хмельницька обл.

ІІІ місце

2

Балог Анастасія

м.Мукачево

І місце

3

Рогожнікова Марина

смт. Іванівка,

Іванівського р-ну, Херсонської обл.

за участь

4

Галай Валентина

м. Берегове

за участь

5

Луєнко Валентина-Валерія

м. Мукачево

ІІІ місце

6

Воробканич Вікторія

м.Іршава

Закарпатська обл.

ІІ місце

7

Микита Даніела

смт.Буштино,

Тячівський р-н,

за участь

8

Тимошик Надія

м.Мукачево

ІІ місце

9

Банго Беата

м.Ужгород

за участь

10

Нестеренко Софія

м. Берислав,

Херсонська обл.

за участь

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

№ п/п

Прізвище, ім’я

місто

Примітка

1

Зейкан Олександр

м. Мукачево

І місце

2

Лінтур Катерина

м.Ужгород,

гран-прі

3

Шинкаренко Дар’я

м. Краматорськ,

Донецька обл.

ІІ місце


А Н С А М Б Л І

№ п/п

Прізвище, ім’я

місто

Примітка

Молодша вікова категорія «А»

1

Вокальний колектив «Росинки»

м.Суми

ІІІ місце

2

Народний художній колектив театр пісні «Злагода»

м. Хмельницький

ІІ місце

3

Вокальний ансамбль «Чупа чупс»

м.Чоп

Закарпатська обл.

за участь

Молодша вікова категорія «Б»

4

Ансамбль Народного художнього колективу студії естрадної дитячої пісні «Вікторія»

м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

ІІІ місце

5

Ансамбль «Акорд Middle»

м.Мукачево

І місце

6

Народний вокальний ансамбль «Вернісаж»

м.Нетішин,

Хмельницька обл.

ІІ місце

7

Вокальний колектив «Росинки»

м.Суми

ІІІ місце

Середня вікова категорія

8

Ансамбль «Акорд»

м.Мукачево

ІІ місце

9

«Народний художній колектив» вокальне об’єднання «Відлуння» -

Ансамбль «Нащадки»

м.Миколаїв

І місце

10

Зразкова вокальна студія «Колорит»

м. Берислав,

Херсонська обл.

ІІІ місце

Журі в складі:

Голова журі: Мирослава Качур

Члени журі: Олександр Садварій

Яна Садварій

Василина Голянич

Віктор Янцо

Директор фестивалю Г. Пенська

Прочитано 365 разів Останнє редагування Понеділок, 22 січня 2018 10:03
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box