Субота, 20 січня 2018 16:40

"Різдвяна зіронька 2018". Як це було

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ось вже вкотре Мукачево згуртовує навколо себе талановитих дітей з усіх куточків України.

19 та 20 січня в оновленому та сучасному Мукачівському Центрі дитячої та юнацької творчості панувала атмосфера, яка чарувала! Юні вокалісти заворожували усіх своїми виступами, голосом, танцями та неймовірно-гарним виконанням!

Участь у фестивалі-конкурсі взяли діти не лише із Закарпаття, але й інших куточків України:

м.Луцьк, м.Миколаїв, м.Суми, м.Хмельницький, м.Краматорськ, м.Дунаївці (Хмельницька обл.), м.Берислав (Хесонська обл.), м.Селидове (Донецької обл.), м.Нетішин (Хмельницька обл.), м.Кропивницький (Кіровоградськ обл.), Херсонська обл.

Учасники із Закарпатської обл.

м.Мукачево, м.Ужгород, м.Хуст ,м.Рахів, смт.Чоп, м.Берегово, смт.Міжгір’я, Тячівський р-н, Хустський р-н, Іршавський р-н, Рахівський р-н

19 січня об 11.30 відбулось урочисте відкриття фестивалю, на яку завітала начальник управління освіти, молоді та спорту міста Мукачева. Вона побажала усім гарних виступів, перемог та хорошого шо настрою!

Опісля проходила конкурсна програма, яка тривала цілий день!

Юних вокалістів оцінювало компетентне журі до складу якого увійшли Мирослава Качур (завідувач кафедри співу, диригування та музично-теоретичних дисциплін МДУ, доцент, кандидат педагогічних наук), Олександр Садварій (заслужений артист України, соліст обласної філармонії), Яна Садварій (автор-пісняр, солістка Закарпатської обласної філармонії), Віктор Янцо (український композитор і музикант, лідер гурту «Rock-H», Василина Голянич (солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів).

А вже сьогодні, 20 січня, о 12.00 стартував гала- концерт, опісля якого відбулась церемонія нагородження переможців!

Для оголошення підсумків фестивалю на сцену запросили голову журі, кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри співу, диригування, музично-теоретичних дисциплін Мукачівського державного університет – Мирославу Качур, заступника міського голови, керуючого справами Мукачівського міськвиконкому – Олександра Юрійовича Галая та директора фестивалю, директора Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості – Галину Яківну Пенську.

Із вступним словом до юних вокалістів завітав заступник міського голови та керуючих справами – Галай Олександр Юрійович.

Він привітав усіх учасників та переможців із такою чудовою подією, яка вкотре проходить у місті над Латорицею та виразив свої сподівання на те, що наступного року учасники знову завітають до нашого міста, яке завжди раде вітати юні таланти!

Галина Яківна Пенська також привітала усіх присутніх та виразила величезну подяку вихователям та вчителям юних вокалістів.

«Ви робите надзвичайно добру справу, що вчите та сприяєте творчому розвитку дітей у такий нелегкий час. Величезна подяка вам та батькам учасників», – сказала директор Мукачівського Центру дитячої та юнацької. Опісля чого привітала переможців та усіх учасників із завершенням «Різдвяної зіроньки 2018».

Зазначимо, що творчості Засновники та незмінні організатори – управління освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому та Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, щиро вдячні за сприяння та підтримку фестивалю міському голові – Андрію Вікторовичу Балозі.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 632 разів Останнє редагування Понеділок, 22 січня 2018 10:08
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних