Середа, 31 січня 2018 16:03

Бути творцем – головне покликання людини

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Для того, щоб діти знаходила себе та розвивалися, у Мукачеві створюють усі необхідні для того умови. Так, минулого року відбулось урочисте відкриття Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості (колишній Будинок Школяра).

Саме цей оновлений позашкільний заклад є одним з головних осередків дитячої творчості нашого міста.

Станом на 1 січня 2018 рік кількість вихованців, учнів, слухачів у гуртках, групах сягає 1317 осбі. Всього у закладі функціонує 85 гуртків, груп та інших творчих об’єднань у тому числі за такими напрямками: науково-технічний, спортивний (шахи), художньо-естетичний, соціально-реабілітаційний, оздоровчий.

До переліку гуртків входять: cтудія ведучих радіо та телебачення «Овація», клуб для старшокласників «Лідер», хореографія, дитяча анімація, квілінг, образотворче мистецтво, студія естрадної пісні «Акорд», танцювальна мозаїка, бісероплетіння, шахи, дизайн-студія, художня кераміка, школа правових знань «Закон і ми», юні журналісти та гурток казка на долоньці!

Навчальний процес для діток організовують 22 педагогічних працівника.

Важливим фактом є те, що для дітей з особливими освітніми потребами облаштований безперешкодний доступ до першого поверху.

На першому поверсі облаштовано 9 кабінетів, серед яких кабінет директора, секретаря, заступників, організаційно-масової роботи, нова актова зала, кабінет естрадної студії, прикладного мистецтва, комп’ютерний (шаховий) і костюмерна.

На другому поверсі облаштовано 6 кабінетів: збільшилась кількість хореографічних класів – 3 класи, кабінет живопису, прикладного мистецтва і 1 виставковий кабінет, де також можуть проходити засідання і заняття для юних журналістів.

Якщо вас цікавить більше інформації про позашкільний заклад, можете завітати на сайт Центру дитячої та юнацької творчості - http://mbsh.com.ua/

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 87 разів Останнє редагування Четвер, 01 лютого 2018 12:17
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box