Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Мукачівські школяри показали відмінні результати на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
П'ятниця, 16 березня 2018 14:12

Мукачівські школяри показали відмінні результати на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Варто відзначити учасників ЗОШ № 1 ім. О.С. Пушкіна , ЗОШ № 20, НВК «Первоцвіт», НВК № 10 та МЦПО, адже вони стали призерами обласного етапу, а кількість учнів-призерів ІІ етапу НВК № 11 є найбільшою.

На ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт було подано 31 наукову роботу учнів-членів Мукачівської філії Закарпатського територіального відділення Малої академії наук України, 22 учнів стало призерами, тоді як у минулому навчальному році у ІІ етапі брало участь 37 учнів, 19 з них стало призерами.

Так, у порівнянні з минулим навчальним роком кількість призерів збільшилась на 3, при цьому кількість дипломів першого ступеня збільшилась на 1 (з 21 % до 23 %), другого ступеня зменшилася на 2 (з 42% до 27%) та кількість дипломів третього ступеня збільшилась на 4 (з 37 % до 50%).

Зазначимо, що найбільш активними виявилися учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук є учні ЗОШ № 2, НВК № 11 та ліцею. (Наведено у таблиці)

Щорічно призерів конкурсу-захисту МАН готують вчителі:
Паланейчик І.В., Фегер Б.О. - ЗОШ № 1; 
Стецьо О.М. - НВК № 6; 
Савчин Н.В. - НВК № 10;
Комар В.І., Бубряк Е.М.– НВК № 11;
Тонкошкурова Л.І. – ЗОШ № 20
Чечур М.М. - ліцей;
Єрахтіна О.В. - НВК "Первоцвіт".

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 104 разів Останнє редагування П'ятниця, 16 березня 2018 23:11
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box