Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/У рамках відкриття у Мукачеві інформаційно-навчального центру з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії учасники заходу відвідали ЗОШ №7
Понеділок, 16 квітня 2018 10:23

У рамках відкриття у Мукачеві інформаційно-навчального центру з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії учасники заходу відвідали ЗОШ №7

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 


Вчора,13 квітня, відбулося урочисте відкриття інформаційно-навчального центру з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії. Це спільний проект Українського пелетного союзу, Мукачівської міської ради, Українського союзу промисловців та підприємців, який реалізується за підтримки Держенергоефективності.

Мета центру - підвищення обізнаності усіх верств населення, молоді, ОСББ, представників бізнесу щодо переваг ефективного використання енергоресурсів та відновлюваних джерел енергії, а також технологічних та фінансових інструментів для успішного впровадження проектів.

Зауважимо, що окрім підприємств та установи, які вже використовують відновлювані джерела енергії, учасники заходу відвідали Мукачівську ЗОШ №7, у якій вже функціонує твердопаливний котел.

Зазначимо, що у місті проводиться робота з переведенню бюджетних установ міста на альтернативні види палива: дрова, пелети тощо. Так, в НВК "Гармонія" дошкільна ланка, та ЗОШ № 7 - котельні вже передані в експлуатацію; у ДНЗ № 15, ДНЗ № 28, ДНЗ № 25, ДНЗ № 16 - котельні також побудовані та передані до експлуатації.
Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 117 разів Останнє редагування Понеділок, 16 квітня 2018 10:31
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box