Середа, 13 червня 2018 11:23

До відома багатодітних родин міста Мукачева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

            Законом України «Про охорону дитинства» передбачено пільги багатодітним сім`ям, в тому числі і на оплату житлово-комунальних послуг (ст.13 Закону України «Про охорону дитинства»).

Нагадуємо, що багатодітна сім’я - сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Щоб скористатися цими пільгами, багатодітні родини повинні отримати посвідчення «батьки багатодітної родини» та дітям з шести років - «дитина з багатодітної родини». Отже, батькам потрібно звернутися в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Мукачівської міської ради.

За минулий місяць, травень 2018 року, в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради було виписано, згідно поданих документів з ЦНАПу, 34 посвідчення багатодітної родини, з них:

«батьків з багатодітної сім`ї» -16 посвідчень;

«дитина з багатодітної сім`ї» - 18 посвідчень.

           

                                  Відділ персоніфікованого обліку отримувачів

                         пільг, гарантій та компенсацій УПСЗН

 

Прочитано 832 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних