Четвер, 07 вересня 2017 12:31

ЕКСТРЕНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ! ДО УВАГИ ТИХ, ХТО КОРИСТУЄТЬСЯ СУБСИДІЯМИ!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Hам надійшло повідомлення від Міністерства соціальної політики України, в якому йдеться про те, що органи соцзахисту повинні здійснити перерахунок призначених субсидій у відповідності до показників, запроваджених Кабінетом Міністрів України з 18 серпня 2017 року.

Що це означає для субсидіянтів?

Наші фахівці підрахували як це відобразиться у грошовому еквіваленті.

До прикладу, пенсіонер, який отримує пенсію 1907, 99 коп. і проживає в квартирі один:

-при нормі 14 м.куб., яка діяла до цього, упродовж літнього періоду на споживання природнього газу за наявності газової плити та газового водонагрівача субсидія була 117,43 грн. Відтак, за зміненими нормами 10,5 куб.м. ця сума стане 93,08 грн., тобто розмір субсидії зменшиться на 24, 35 грн.

Другий приклад. У квартирі проживають двоє людей, дохід яких складає 3200 грн. на місяць:

-при нормі 28 м.куб., яка діяла до цього, упродовж літнього періоду на споживання природнього газу за наявності газової плити та газового водонагрівача субсидія була 456, 23 грн. Після перерахунку діятиме норма 21 м.куб., а розмір субсидії складатиме 407, 52 грн, тобто вона зменшиться на 48,71 грн.

Наполегливо просимо громадян, які отримали роздруківки в управлінні праці та соціального захисту населення не орієнтуватись на розмір субсидії у вересні. Адже, починаючи з 18 серпня 2017 року діятиме новий розрахунок, а отже показники, які є в діючих повідомленнях не відповідатимуть дійсності.

З огляду на велику кількість субсидіянтів, вчергове НАГАДУЄМО, що на сьогодні між органами соцзахисту та житлово-комунальними підприємствами налагоджений електронний обмін розрахунків, і всі відомості по субсидії відображаються, як в платіжках, так і в електронних кабінетах громадян.

Також тим отримувачам субсидій, яким вона вже нарахована жовтневі платіжки прийдуть з коригуванням, де буде здійснено перерахунок за півмісяця серпня.

Для того, щоб у мешканців міста не виникало заборгованості через необізнаність із змінами в законодавстві просимо ділитись даною інформацією з друзями, знайомими, родичами.

Прочитано 2227 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box