П'ятниця, 08 вересня 2017 12:59

До відома багатодітних родин міста Мукачева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Повідомляємо, що Законом України «Про охорону дитинства» передбачено пільги багатодітним сім`ям, в тому числі і на оплату житлово-комунальних послуг.

Багатодітна сім’я - сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Але, щоб скористатися цими пільгами, багатодітні родини повинні отримати посвідчення «батьки багатодітної родини» та дітям з шести років-«дитина з багатодітної родини». Отже, батькам потрібно звернутися в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Мукачівського міськвиконкому.

За минулий місяць, серпень 2017 року, в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради було виписано, згідно поданих документів з ЦНАПу, 31 посвідчення багатодітної родини, з них:

«батьків з багатодітної сім`ї» - 11 посвідчень;

«дитина з багатодітної сім`ї» - 20 посвідчень.

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг, гарантій та компенсацій.

Прочитано 135 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box