Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Спрощено процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло»
Четвер, 21 вересня 2017 10:17

Спрощено процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Учасникам АТО і внутрішньо переміщеним особам спрощено процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло». Сьогодні уряд прийняв рішення, якими відкориговано порядок, згідно з яким держава надаватиме підтримку цим категоріям громадян, компенсуючи їм до 50% вартості житла.

Право на участь в програмі пільгового житлового кредитування надано внутрішньо переміщеним особам, які не мають у власності житла, що знаходиться на підконтрольній території України, а також учасникам АТО, які перебувають на квартирному обліку, взагалі не мають у власності житло або володіють житловою площею не більше 13,65 кв.м.

Проект цієї постанови був розроблений за ініціативи Мінрегіон спільно з #Держмолодьжитло на виконання Закону України №1954-VIII.

«Ухвалені Урядом зміни сприятимуть послідовному виконанню прийнятої минулого року Стратегії діяльності Держмолодьжитла, - зазначив у своєму коментарі Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний – Ми декларували розширення дії програми «Доступне житло» на такі категорії громадян, як учасники АТО і переселенці, – і ми цього досягли».

Детальніше - на сайті Держмолодьжитла: http://www.molod-kredit.gov.ua/ps-tsentr/novyny/dostup-uchasnykiv-ato-i-pereselentsiv-do-prohramy-dostupne-zhytlo-suttievo-sproshcheno

Прочитано 345 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box