П'ятниця, 09 лютого 2018 09:33

Тяжкі сімейні обставини

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Дуже часто нашим соціальним інспекторам доводиться розплутувати складні обставини різних сімейних ситуацій. До прикладу, сьогодні до нас звернулись медики з проханням знайти родину жінки, 1982 року народження, яка після лікування не має куди повернутись. Як з"ясувалось, півтори місяці тому вона потрапила в аварію на території Берегівського району, де їй надали невідкладну допомогу.

Після двох тижнів інтенсивної терапії відправили на долікування до міста Мукачева, де вона раніше була зареєстрована. Однак, за словами мукачівських медиків, за тривалий час перебування в лікарні її ніхто не провідував.

Наші соціальні інспектори з"ясували, що квартиру, де з її слів вона мешкала з родиною раніше, продали. Хто саме та чи дісталися їй якісь кошти, не розповідає. Спільно з працівниками поліції відшукали брата, який наразі перебуває в Ужгороді. Спілкуватися з сестрою та мати з нею будь-які справи він категорично не хоче. Допомагати також не має наміру. Зібрали відомості і по матері. Вона перебуває на заробітках за кордоном. Де саме - невідомо. Зі слів жінки, друзів, які би її підтримали, у неї нема.

Документи, що підтверджують особу, також відсутні. Є підозри, що у жінки можуть бути певні проблеми з психікою. Але медичних підтверджень цьому нема. Без цього прилаштувати її в психоневрологічний інтернат неможливо. Відправити на відповідне обстеження без її згоди також не можна. Зрештою, такий стан може бути наслідком складної життєвої ситуації. Як допомогти їй почати життя з нуля, може хтось порадить... Будемо вдячні, якщо відгукнуться представники благодійних фондів, релігійних чи громадських огранізацій, які мають досвід роботи з такими людьми, і можуть запропонувати варіанти співпраці.

Заздалегідь вдячні!

Прочитано 178 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних