Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Будинку ритуальних послуг на центральному кладовищі Мукачева бути!
Четвер, 20 вересня 2018 15:11

Будинку ритуальних послуг на центральному кладовищі Мукачева бути!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У ході минулорічної зустрічі Мукачівського міського голови Андрія Балоги та секретаря міської ради Івана Маняка з представниками релігійних громад міста Мукачева, серед широкого кола питань важливих для нашої громади, було піднято питання щодо реконструкції Будинку ритуальних послуг. Міський голова Андрій Балога, як ми вже інформували раніше, не тільки підтримав присутніх, але й ознайомив їх з планами впорядкування кладовищ міста та реконструкції Будинку ритуальних послуг, який повинен відповідати усім сучасним вимогам подібних закладів.

Тож, виконуючи доручення міського голови, комунальними службами була проведена велика робота, і довгоочікувана реконструкція вищевказаного об’єкту на центральному кладовищі по вул. Масарика Томаша – розпочалася. Наразі працівники займаються ремонтом покрівлі, після чого будуть розпочаті зовнішні та внутрішні роботи.

Упевнені, що місце останнього прощання з найдорожчими людьми буде відповідати всім сучасним вимогам.

.

Відділ інформаційного забезпечення

виконавчого комітету Мукачівської

міської ради

Прочитано 58 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних