Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській міській бібліотеці ім. О.Духновича відзначили День молоді
П'ятниця, 22 червня 2018 16:32

У Мукачівській міській бібліотеці ім. О.Духновича відзначили День молоді

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

По-молодіжному розважально і пізнавально пройшла у міській бібліотеці ім. О.Духновича зустріч молодого покоління Мукачева з з нагоди святкування Дня молоді. Вже декілька років поспіль бібліотечна акція “Приходь сам-та приводь з собою друзів” збирає справжню “Феєрію друзів” - амбітних, енергійних юнаків і дівчат з бажанням самостверджуватися, яких об'єднує любов до мистецтва, літератури, пропаганда здорового способу життя.

Розмову-спілкування розпочав молодий талановитий мукачівський письменник - Ілля Василишин, презентувавши свою книгу “Ера”: “Отож, друзі, уявіть собі 2307 рік. Демократію замінила диктатура. “Людство, виснажене численними війнами, тепер потерпає ще й від корпорації “Титан”, яка отримала "під шумок" усю владу. Усіх незгодних з режимом відправляють на Місяць, вороття з якого немає”... Сюжет книги викликав жваве обговорення в залі, молодому автору задавали чимало питань.

Продовженням розмови став виступ Володимира Ороса, надзвичайно талановитого учня-випускника Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С. Мартона, стипендіата Мукачівської міської ради, багаторазового переможця міжнародних музичних конкурсів, лауреата І премії на Міжнародному конкурсі акордеоністів в місті Ланчіано (Італія). Його гра на акордеоні викликала щире захоплення серед молодих людей та бурхливі аплодисменти. Володимир розповів, що у майбутньому мріє своє життя обов'язково пов’язати з музикою.

Родзинкою свята став виступ наймолодшого учасника заходу - Андрія Поповича, учня 7 класу народного відділу Мукачівської дитячої школи мистецтв №2, лауреата ІІІ премії обласного конкурсу індивідуальних виконавців, І премії міського конкурсу виконавської майстерності учнів відділу народних інструментів “Візерунки Срібної землі”. Який теж в майбутньому бачить себе музикантом, як його старший брат та дідусь – талановитий педагог.

“За себе треба боротися любов’ю” - таке життєве кредо ще одного учасника заходу Віталія Горвата, який виріс в дитячому будинку без батьківської ласки та турботи, але в свої молоді роки досяг чимало. За плечима випуск книги “Філософія жіночої краси”, участь в різноманітних конкурсах , меценатство, улюблена робота, і безліч планів, які прагне обов'язково реалізувати

Яцик Іван, студент Мукачівського аграрного коледжу прочитав власного вірша “Війна”. На запитання “Що спонукало його писати, саме в такому молодому віці на патріотичну тематику та тему війни на Сході?”, відповів “Щоб підтримати наших бійців, і щоб вони знали, що вони герої”. 

У вітальному слові до всіх учасників свята, Любов Долинська - заступник директора з виховної роботи Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу, наголосила, що юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. У нас є молодь, якою можемо пишатися. І ми, дорослі, маємо допомогти кожній молодій людині зайняти активну життєву позицію, повірити у себе, досягти успіху.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 124 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних