Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Київські театральні колективи “Theater PlanSHET” та ”Quartet DEKRU” відкриють ІІ театральний фестиваль новаторських вистав молодіжних театрів України “Мукачівський ТеаТрон”
П'ятниця, 12 жовтня 2018 10:26

Київські театральні колективи “Theater PlanSHET” та ”Quartet DEKRU” відкриють ІІ театральний фестиваль новаторських вистав молодіжних театрів України “Мукачівський ТеаТрон”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Вже за десять днів, 22 жовтня, у Мукачеві стартує ІІ театральний фестиваль новаторських вистав молодіжних театрів України “Мукачівський ТеаТрон”. Розпочинаємо знайомство з театральними колективами, які представлять свою творчість на сцені Мукачівського драматичного театру.

У перший фестивальний день “Мукачівського ТеаТрону” у поціновувачів мистецтва Мельпомени буде чудова можливість зустрітися з яскравими молодіжними театральними колективами колективами, які працюють у жанрі пластично-візуального театру - “Theater PlanSHET” та “Quartet DEKRU”.

“Theater PlanSHET” - це шість молодих леді, відмінною рисою яких є виразна пластика, жіноча чарівність, витончений смак і бездоганний стиль. На сцені Мукачівського театру колектив представить танцювально-музичне шоу “Pin UP SHOW” (“Жіночі примхи”). Це веселі, комічні історії, в яких тонко підмічені деталі з нашого життя, які витончено, по-жіночому тонко і гарно виконані чарівними дівчатами.

”Quartet DEKRU” - молодий талановитий колектив, який виділяється витонченою естетикою, високим професіоналізмом та тонким почуттям гумору. Квартет, який на сьогоднішній день є візитною картою класичної пантоміми, представить на мукачівській сцені унікальне шоу “Light Souls” (“Світлі душі”) - надзвичайно гарний візуально-пластичний спектакль, який поєднує в собі ніжність і романтику, глибокий зміст і радісні емоції.

Ви отримаєте незабутні враження, які залишаться у вашій душі назавжди.

Чекаємо на вас 22 жовтня о 18.00 год. у Мукачівському драматичному театрі.

Квитки можна придбати у касі театру.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 11 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box