Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Київські театральні колективи “Theater PlanSHET” та ”Quartet DEKRU” відкриють ІІ театральний фестиваль новаторських вистав молодіжних театрів України “Мукачівський ТеаТрон”
П'ятниця, 12 жовтня 2018 10:26

Київські театральні колективи “Theater PlanSHET” та ”Quartet DEKRU” відкриють ІІ театральний фестиваль новаторських вистав молодіжних театрів України “Мукачівський ТеаТрон”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Вже за десять днів, 22 жовтня, у Мукачеві стартує ІІ театральний фестиваль новаторських вистав молодіжних театрів України “Мукачівський ТеаТрон”. Розпочинаємо знайомство з театральними колективами, які представлять свою творчість на сцені Мукачівського драматичного театру.

У перший фестивальний день “Мукачівського ТеаТрону” у поціновувачів мистецтва Мельпомени буде чудова можливість зустрітися з яскравими молодіжними театральними колективами колективами, які працюють у жанрі пластично-візуального театру - “Theater PlanSHET” та “Quartet DEKRU”.

“Theater PlanSHET” - це шість молодих леді, відмінною рисою яких є виразна пластика, жіноча чарівність, витончений смак і бездоганний стиль. На сцені Мукачівського театру колектив представить танцювально-музичне шоу “Pin UP SHOW” (“Жіночі примхи”). Це веселі, комічні історії, в яких тонко підмічені деталі з нашого життя, які витончено, по-жіночому тонко і гарно виконані чарівними дівчатами.

”Quartet DEKRU” - молодий талановитий колектив, який виділяється витонченою естетикою, високим професіоналізмом та тонким почуттям гумору. Квартет, який на сьогоднішній день є візитною картою класичної пантоміми, представить на мукачівській сцені унікальне шоу “Light Souls” (“Світлі душі”) - надзвичайно гарний візуально-пластичний спектакль, який поєднує в собі ніжність і романтику, глибокий зміст і радісні емоції.

Ви отримаєте незабутні враження, які залишаться у вашій душі назавжди.

Чекаємо на вас 22 жовтня о 18.00 год. у Мукачівському драматичному театрі.

Квитки можна придбати у касі театру.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 20 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних