Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Ювілейне концертне турне хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи розпочалося в Києві
Вівторок, 13 листопада 2018 17:35

Ювілейне концертне турне хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи розпочалося в Києві

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З нагоди 35-річчя заснування хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи розпочав цикл ювілейних концертних програм зі столиці України.
Концерти хору вже відбулися в Національній академії мистецтв України (10 листопада) та Патріаршому соборі Воскресіння Христового (11 листопада). 9 листопада хор виступив у Національному теле-радіо проекті "Я - Віртуоз" у Великій концертній студії українського радіо.

З ювілеєм колектив вітав голова Національної всеукраїнської музичної спілки, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка, академік, професор Євген Савчук, а також колеги і численні прихильники хорового мистецтва.

Наступні концерти ювілейного турне хору відбудуться 14 листопада о 19.00 год. у Львівському органному залі, 20 листопада о 18.30 у Закарпатській обласній філармонії та 25 листопада о 17.00 год. заключний ювілейний концерт в Мукачеві, у Християнському культурному центрі.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 22 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних