Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Стосовно інформації поширеної на сторінці фейсбук “Порадьте, будь-ласка (Мукачево)”
Четвер, 04 січня 2018 18:02

Стосовно інформації поширеної на сторінці фейсбук “Порадьте, будь-ласка (Мукачево)”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Стосовно інформації поширеної на сторінці фейсбук “Порадьте, будь-ласка (Мукачево)” щодо ненадання медичної допомоги працівниками приймального відділення, проведено внутрішнє розстеження заступником головного лікаря, що керує даний підрозділ, Гавришком М.Г.

Переглянувши камери спостереження, що розташовані перед та в приймальному відділенні вдалось встановити події, які мали місце о 2.30 04.01.2018 року.

Дійсно, у вказаний час у приймальне відділення звернулися не дві, а три особи чоловічої статі, які розмовляли з черговою медичною сестрою. У зв’язку з тим, що черговий лікар перебувала на консилярному огляді в терапевтичному відділенні, то відвідувачам запропоновано було зачекати, поки звільниться лікар. Відповідно до записів, що є на камері спостереження, якихось загрозливих ознак здоров’ю відвідувачів не видно. Через декілька хвилин вони покинули територію лікарні.

Відповідно до записів на камері спостережень також зафіксовано факт повернення чергового лікаря у приймальне відділення, в той час коли відвідувачі знаходились ще на подвір’ї приймального відділення, але в приміщення більше не заходили.

Даний допис направлений на дискредитацію медичних працівників приймального відділення та лікарні в цілому, оскільки світлини, що «підтверджують» той факт, що нібито працівник спить на робочому місці немає нічого спільного з ні з приймальним відділенням, ні з його працівниками.

Діяльність відділу охорони здоров’я, адміністрації закладів охорони здоров’я направлена на забезпечення надання якісних медичних послуг. У випадку порушення прав громадян при наданні медичної допомоги просимо інформувати відділ охорони здоров’я (22410), головного лікаря Мукачівської ЦРЛ (55028).

Прочитано 1034 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних