Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи/Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи за 2019 рік
Четвер, 09 січня 2020 16:22

Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи за 2019 рік

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи за 2019 рік

Відповідно до "Програми удосконалення цивільного захисту в Мукачеві на 2018-2020 роки" (рішення 42-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання) на протязі 2019 року виконані наступні заходи:

1. Створено автоматизовану систему оповіщення керівного складу сил цивільного захисту: закуплено та встановлено систему оповіщення “Ольхон” (загальна вартість придбання та встановлення – 28 300 грн)

2. Створено об’єктову систему оповіщення цивільного захисту Мукачівської міської ради (загальна вартість придбання та встановлення – 26 550 грн).

3. Проведені роботи щодо розгортання системи зв’язку на випадок надзвичайної ситуації (11 824 грн.) та технічного обслуговування засобів зв’язку та оповіщення цивільного захисту (10 000 грн.)

4. Придбано друкарську продукцю для інформування населення (на загальну суму 4 371,40 грн.)

5. Поповнено запаси засобів індивідуального захисту (на загальну суму 149 796 грн.)

Протягом звітного періоду організовано та проведено десять засідань міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких розглянуто тридцять важливих питань. Рішенням комісії затверджені два комплексні плани заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій на території міста Мукачева.

Проведені навчання та тренування на об’єктах міста, відповідно до "Плану основних заходів цивільного захисту м.Мукачева на 2019 рік".

Організовано функціональне навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік, відповідно до "Плану комплектування навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області з слухачами м.Мукачева".

Відділом постійно надавалась консультаційна, методична допомога керівникам підприємств, установ та організацій міста Мукачева щодо організації підготовки і проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з цивільного захисту.

Через інформаційні сайти проводиться просвітницька робота серед населення міста з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з особливо небезпечними і небезпечними інфекційними захворюваннями, масовими неінфекційними захворюваннями (отруєннями).

Постійно проводиться уточнення Плану евакуації населення міста, планів реагування на надзвичайні ситуації.

Відділом проведені заходи відповідно до підготовлених проектів розпоряджень міського голови:

"Про організацію у 2019 році функціонального навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на території м.Мукачева";

"Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту міста Мукачева на 2019 рік";

"Про надзвичайну протиепізоотичну комісію при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради";

"Про організацію внутрішньообєктового та пропускного режимів в адміністративній будівлі Мукачівської міської ради";

"Про проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів";

"Про затвердження Положення про місцеву систему централізованого оповіщення м.Мукачева";

"Про організацію у 2020 році функціонального навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на території Мукачівської об’єднаної територіальної громади".

Розпорядженням міського голови "Про фонд захисних споруд цивільного захисту", затверджено "Комплекс заходів щодо забезпечення належного функціонування захисних споруд цивільного захисту міста за призначенням та їх доукомплектування (відновлення) необхідними засобами цивільного захисту і майном", відповідно до якого посадові особи відділу приймали участь у проведенні комплексної перевірки стану захисних споруд цивільного захисту міста Мукачева та виконували інші завдання щодо створення фонду захисних споруд цивільного захисту.

На виконання Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, відділом підготовлений Мобілізаційний план міста Мукачева, відповідно до якого проводились планові заходи з мобілізаційної підготовки.

Рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради затверджені: заходи щодо поліпшення стану військового обліку у 2019 році; план перевірок стану військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях міста та план звіряння облікових даних.

З метою поліпшення відбору на військову службу за контрактом, рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради затверджений порядок відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та вступу до вищих військових навчальних заходів.

Спільно з Мукачівським об’єднаним військовим комісаріатом, відділ приймав участь у заходах щодо призову громадян на строкову військову службу, які затверджені рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради “Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2019 році”.

Проведені спільні наради з Мукачівським ОМВК та керівниками підприємств, установ та організацій з питань військового обліку.

Спільно з Мукачівським ОМВК, відділом проводились заходи з питань територіальної оборони.

У звітному періоді проводилась робота щодо: бронювання військовозобов’язаних виконавчих органів міської ради та порядку бронювання військовозовов’язаних підприємств та установ міста Мукачева.

Спільно Мукачівським ОМВК проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо престижу служби у ЗС України та необхідності захисту нашої держави.

Відділом проводиться облік, координація, спільно з Мукачівським відділом поліції ГУНП в Закарпатській області, роботи громадських формувань з охорони громадського порядку.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи

мобілізаційної та оборонної

Прочитано 45 разів

ГАЛЕРЕЯ