Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи/Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи з 02.02.2017 по 01.11.2017
Середа, 29 листопада 2017 13:17

Звіт про виконання плану основних заходів відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи з 02.02.2017 по 01.11.2017

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

1. Виконання заходів щодо бронювання військовозобов’язаних виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

2. Підготовка проектів розпоряджень міського голови щодо призову громадян на строкову військову службу.

3. Аналіз та координація роботи громадських формувань з охорони громадського порядку.

4. Організація роботи щодо обліку і оформлення посвідчень для членів громадських формуваньз охорони громадського порядку.

5. Уточнення плану оповіщення структурних підрозділів міськвиконкому та населення міста.

6. Уточнення плану розміщення комісії ТЕБ та НС на пункті управління.

7. Уточнення плану цивільного захисту міста Мукачева.

8. Уточнення календарного плану цивільного захисту міста.

9. Участь у роботі обласної конференції щодо навчальних зборів резервістів територіального резерву.

10. Участь у роботі штабу територіальної оборони на базі Мукачівського ОМВК.

11. Підготовка проекту розпорядження міського голови щодо призову громадян на строкову службу до Національної гвардії України.

12. Підготовка проекту розпорядження міського голови щодо призову громадян на військову службу за контрактом.

13. Облік та погодження з Управлінням ДСНС України в Закарпатській області містобудівної документації: інженерно-технічні заходи цивільного захисту до Генерального плану міста.

14. Відпрацювання запитів на публічну інформацію щодо доступу до відомостей, що містять службову інформацію.

15. Проведення щоквартальної перевірки наявності службових документів з обмеженим доступом.

16. Проведення наради спільно з військовим комісаром Мукачівського ОМВК та керівниками підприємств, установ та організацій міста щодо підготовки військовозобов’язаних резервістів до навчання .

17. Проведення заходів щодо організації прийому іноземних делегацій.

18. Підготовка проектів розпоряджень міського голови про розгортання (облаштування) та згортання пунктів обігріву в м.Мукачеві упродовж зимового періоду.

19. Підготовка проекту розпорядження міського голови про Положення про Мукачівську міську ланку територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту.

20. Підготовка проекту розпорядження міського голови про затвердження плану основних заходів цивільного захисту міста Мукачева на 2017 рік та його виконання. .

21. Підготовка проекту розпорядження міського голови про проведення весняної суцільної дератизації в місті Мукачеві.

22. Підготовка проекту розпорядження міського голови про комісію з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та затвердження плану роботи комісії..

23. Підготовка проекту розпорядження міського голови про технічну інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту на території міста Мукачева в 2017-2018 роках.

24. Підготовка проекту розпорядження міського голови про створення спеціалізованих служб цивільного захисту міста Мукачева.

25. Підготовка проекту розпорядження міського голови про організацію радіаційного та хімічного спостереження на території міста Мукачева.

26. Підготовка проекту розпорядження міського голови про міську комісію з питань евакуації.

27. Підготовка проекту розпорядження міського голови про міський штаб запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на території міста Мукачева.

28. Підготовка проекту розпорядження міського голови про формування цивільного захисту на території міста Мукачева.

29. Проведення заходів щодо усунення недоліків, виявлених під час проведення комплексної перевірки виконання вимог законодавства з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно – рятувальних служб у місті Мукачеві.

30. Підготовка проекту розпорядження міського голови про створення постійно діючої комісії із запобігання епідеміологічної ситуації.

31. Підготовка проекту розпорядження міського голови про проведення осінньої суцільної дератизації в місті Мукачеві.

32. Підготовка проекту розпорядження міського голови про організацію пожежної безпеки у виконавчому комітеті Мукачівської міської ради.

33. Проведення комісією, спільно з представниками Мукачівського МВ УДСНС в Закарпатській області, перевірки стану пожежної безпеки в закладах освіти, культури та закладах охорони здоров’я міста.

34. Участь в роботі комісії з обстеження житлових будинків, підтоплених внаслідок негоди 03.02-07.02.2017р.

35. Організація роботи міської інвентаризаційної комісії для проведення в місті Мукачеві технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

36. Перевірка захисних споруд міста Мукачева, відповідно до плану перевірки.

37. Розроблення плану першочергових заходів щодо поліпшення стану утримання захисних споруд цивільного захисту на території міста.

38. Організація засідань та виконання заходів надзвичайної протиепізоотичної комісії виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

39. Виконання плану заходів щодо профілактики, недопущення поширення АЧС в місті Мукачеві.

40. Організація планових та термінових засідань комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

41. Проведення навчань та тренувань на об’єктах міста, відповідно до затвердженого плану.

42. Надання консультаційної, методичної допомоги керівникам підприємств, установ та організацій міста щодо підготовки і проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з цивільного захисту.

43. Участь у підготовці до тактико-спеціального навчання з антитерористичної тематики під керівництвом Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Закарпатській області.

44. Підготовка заходів та проекту Програми цивільного захисту міста Мукачева на 2018-2020 роки.

45. Проведення інформаційної роботи серед населення міста щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та подій.

46. Вдосконалення роботи комісії з питань евакуації населення при надзвичайних ситуаціях, коригування плану евакуації населення, уточнення функціональних обов’язків членів комісії з питань евакуації.

47. Організація функціонального навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.

48. Уточнення плану реагування на надзвичайні ситуації міста, розроблення та доведення до виконавців алгоритму дій при надзвичайних ситуаціях.

49. Здійснення заходів щодо удосконалення територіальної системи оповіщення цивільного захисту.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної та оборонної роботи В. Карпік

Прочитано 548 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних