Ви тутВідкрите місто/ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ/Відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради

 

1. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти. (Рішення №21)

2. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №22)

3. Про визначення способу участі батька у вихованні дитини. (Рішення №23)

4. Про визначення місця проживання дітей. (Рішення №24)

5. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 26.09.2017 року № 285 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 31.01.2017 року № 10 “Про затвердження вартості надання платних медичних послуг, що надаються Мукачівською ЦРЛ”. (Рішення №25)

6. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 26.09.2017 року № 284 “Про затвердження тарифів надання платних медичних послуг по зубопротезуванню та стоматології Мукачівською центральною районною лікарнею”. (Рішення №26)

7. Про надання матеріальної допомоги. (Рішення №27)

8. Про внесення доповнень в рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 28.11.2017 року № 357 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2018 рік» (Рішення №28)

9. Про приватизацію квартир (будинків). (Рішення №29)

10. Про надання дозволів на укладення договорів житлового найму, взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов, зняття з квартирного обліку , надання житла та видачу ордерів. (Рішення №30)

11. Про передачу автобусних зупинок на баланс Мукачівському міському комунальному підприємству «Ремонтно-будівельне управління». (Рішення №31)

12. Про передачу дитячих ігрових майданчиків на баланс Мукачівському міському комунальному підприємству «Ремонтно-будівельне управління». (Рішення №32)

13. Про передислокацію об’єктів зовнішньої реклами. (Рішення №33)

14. Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. (Рішення №34)

15. Про розміщення об’єкту зовнішньої реклами. (Рішення №35)

16. Про передачу обмежувача руху на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління». (Рішення №36)

17. Про передачу майна на баланс Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення №37)

18. Про продовження строку дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами. (Рішення №38)

19. Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги в м. Мукачево». (Рішення №39)

20. Про зміну балансоутримувача майна. (Рішення №40)

21. Про поштові адреси. (Рішення №41)

22. Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Мукачева. (Рішення №42)

23. Про розпорядження, прийняті міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення №43)

 

01. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти м. Мукачева у 2018 році.

02. Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

03. Про організацію інклюзивних дошкільних груп у Мукачівському дошкільному навчальному закладі № 33 та Мукачівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» №15.

04. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.

05. Про визначення місця проживання дитини.

06. Про погодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Карпатський Легіон».

07. Про приватизацію квартир (будинків).

08. Про приватизацію квартир (будинків) та видачу свідоцтв про право власності.

09. Про затвердження вартості однієї нормо-години КП «Мукачівське МБТІ та ЕО».

10. Про надання дозволу на укладення договору житлового найму та взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.

11. Про затвердження складу міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Мукачево (нова редакція).

12. Про укладення договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Мукачева.

13. Про поштові адреси.

14. Про розпорядження, прийняті міським головою між засіданнями виконкому.

Сторінка 1 із 21

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box