Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення Проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево»
Четвер, 18 січня 2018 13:30

Повідомлення про оприлюднення Проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради «Про затвердження Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Розробник – управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево. Дане Положення розроблено з метою забезпечення належних умов для здійснення населенням м.Мукачево повноважень місцевого самоврядування.

Звертаємо увагу на те, що інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта буде розміщена в міськрайонній газеті «Мукачево» 25.01.2018 року, а проект регуляторного акта з усіма додатками, відповідним аналізом регуляторного впливу, звітом про базове відстеження буде розміщено в мережі Інтернет на сторінці www.mukachevo-rada.gov.ua (Розділ Відкрите місто -регуляторна діяльність - Проекти регуляторних актів та АРВ.).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу, звіту про базове відстеження просимо надсилати на адресу розробника управління комунальної власності та архітектури Мукачівського міськвиконкому протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою

Адреса розробника: м.Мукачево, пл.Духновича Олександра, 2 каб. № 69 тел.2-23-74, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 215 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних