Четвер, 11 липня 2019 09:51

До уваги громадян м.Мукачева, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Кабінет Міністрів України постановою від 17 квітня 2019 р. № 373 затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який буде застосовуватися з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Для отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі (живима грошима на Ваш рахунок у банку) Вам необхідно подати в управління праці та соціального захисту населення «Заяву про виплату пільги у готівковій формі».

У разі неподання такої заяви, суми належних Вам пільг будуть перераховуватися на рахунок Мінсоцполітики в Ощадбанку та в безспірному порядку стягуватися з нього постачальниками електричної енергії, природного газу, холодної води та вивіз сміття без Вашого відома.

Звертаємо увагу, що в разі несвоєчасної сплати плати за спожиті комунальні послуги виконавцям комунальних послуг або несвоєчасної сплати внесків в ОСББ, управління праці та соціального захисту населення позбавлятимуть боржників права на отримання пільг у готівковій формі!

Пропонуємо подати заяву про виплату пільги у готівковій формі до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою:

вул.Валленберга Рауля, 31, каб.№ 2, довідка за тел.: 5-41-31.

Інформує відділ персоніфікованого обліку

отримувачів пільг, гарантій та компенсацій УПСЗН

Прочитано 191 разів

ГАЛЕРЕЯ