Середа, 11 липня 2018 16:01

Тільки разом…

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

                     

            Ми вже інформували громадськість про те, що розпорядженням міського голови Мукачева Андрія Балоги від 10 липня 2018 року №316 у нашому місті з 16 липня 2018 року по 16 серпня 2018 року оголошується місячник з впорядкування та покращення санітарного стану кладовищ.

            Ми звертали увагу на те, що останнім часом силами комунальних служб проводиться потрібна і вкрай складна робота по вирубці дерев, які стали загрозою не тільки для розташованих поряд могил, але і людям, які відвідують місця останнього спочинку своїх рідних та знайомих. Ми також вказували на те, що у зв`язку з цим працівники кладовища не встигають належним чином виконувати інші не менш важливі справи, зокрема з вивозу залишків від вирубки дерев, вирізці кущів тощо.

            Звичайно місця останнього спочинку мукачівців повинні відповідати усім вимогам людської моралі і щоб так було ми всі повинні докласти свої зусилля, часточку своєї праці та серця до цієї справи.

            Хочеться вірити, що подібні заходи знайдуть щирий відгук у кожного мешканця міста незалежно від місця роботи чи навіть навчання, бо часто буває так - чого ми не навчились з дитинства та молодості, то і згодом не будемо і знати, і робити так як годиться.

            Приємно, коли люди доглядають не тільки за могилами своїх рідних, але й своїх знайомих, за якими з різних причин нікому доглянути і що особливо важливо, молодь повинна бути поряд у таких справах, бо не завжди старенькі можуть зробити те, що вони дуже хочуть.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

           

Прочитано 3696 разів

ГАЛЕРЕЯ