Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Діючі комісії/Постійно діючі комісії на прийняття, введення в експлуатацію, передачу та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів по закладах культури
Понеділок, 08 квітня 2019 14:20

Постійно діючі комісії на прийняття, введення в експлуатацію, передачу та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів по закладах культури

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

СКЛАД

постійно діючих комісій на прийняття, введення в експлуатацію, передачу та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів

Дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

Голова комісії:

Гавришко Наталія Григорівна

-

директор

Члени комісії:

Греба Ілля Васильович

-

заступник директора

Вощепинець Ганна Іванівна

-

діловод

Шіц Пал Ернестович

завгосп

Дитяча школа мистецтв №2

Голова комісії:

Кешеля Маріанна Василівна

-

директор

Члени комісії:

Ножкіна Світлана Михайлівна

-

заступник директора

Укста Маріанна Михайлівна

-

діловод

Кузьменко Андрій Андрійович

-

завгосп

Дитяча художня школа ім. М.Мункачі

Голова комісії:

Кіреєв Сергій Федорович

-

директор

Члени комісії:

Колесник Оксана Василівна

-

заступник директора

Гегедош Мирослава Анатоліївна

-

діловод

Віллашек Тиберій Рудольфович

-

завгосп

Хорова школа хлопчиків та юнаків

Голова комісії:

Хорова школа хлопчиків та юнаків

-

директор

Члени комісії:

Сенкевич Вікторія Володимирівна

-

заступник директора

Беккерт Вікторія Вікторівна

-

секретар-друкарка

Козар Іван Іванович

-

завгосп

Центральна бібліотечна система

Голова комісії:

Хруник Мирослава Василівна

-

директор

Члени комісії:

Дьордь Олена Василівна

-

заступник директора

Коваленко Ольга Йосипівна

-

завідувачка відділом обслуговування

Гичка Антоній Михайлович

-

завгосп

Міський Будинок культури

Голова комісії:

Біличко Ярослав Володимирович

-

директор

Члени комісії:

Лаутнер Вікторія Василівна

-

провідний методист-організатор

Рімек Маргарита Іллівна

-

завідувач костюмерної

Райко Іван Іванович

-

завгосп

Центр культури і відпочинку «Паланок»

Голова комісії:

Варварцева Маріанна Вільмошівна

-

директор

Члени комісії:

Пуга Еріка Вікторівна

-

художній керівник

Варварцева Діана Євгенівна

-

концертмейстер

Мукачівський драматичний театр

Голова комісії:

Глеба Юрій Федорович

-

директор

Члени комісії:

Курта Василь Михайлович

-

начальник господарського відділу

Дуда Едуард Лукіч

-

заступник директора з основної діяльності

Леонов Андрій Олегович

-

звукорежисер

Примітка. У разі необхідності комісії можуть долучати до роботи інших спеціалістів закладів.

Прочитано 207 разів Останнє редагування П'ятниця, 12 липня 2019 09:53

ГАЛЕРЕЯ