Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У картинній галереї замку «Паланок» розпочала роботу творча виставка художника Тиберія Йонаша та вихованців художньої школи «ROM-ART»
П'ятниця, 13 вересня 2019 12:34

У картинній галереї замку «Паланок» розпочала роботу творча виставка художника Тиберія Йонаша та вихованців художньої школи «ROM-ART»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

12 вересня у виставкових залах Мукачівського історичного музею урочисто відкрито виставку робіт талановитого художника, директора приватної художньої школи «ROM-ART» Тиберія Йонаша та юних вихованців цієї школи.

До уваги поціновувачів мистецтва представлено близько ста кращих творчих робіт, наповнених колоритом і світлом, яскравими фарбами, чуттєвістю і запальним темпераментом ромської душі. Жанрова палітра картин різноманітна — від портретів, графічних малюнків до яскравих натюрмортів та пейзажів, жанрових композицій, що відображають життя ромської громади.

Зі слів керівника школи, художника Тиберія Йонаша, навчання дітей мистецтву — це сенс його життя. Його головна мета - розкрити талант цих діток, популяризувати ромську культуру, виводити її на новий рівень, допомагаючи в першу чергу талановитій молоді.

Під час зустрічі було презентовано і перший каталог творів вихованців ромської художньої школи та Тиберія Йонаша. Виходу мистецького видання посприяв Міжнародний фонд “Відродження”, у пріорітеті якого, як зазначила під час відкриття його представниця Вікторія Стократюк (м.Київ), є культурний та освітній розвиток ромської громади.

Виставка діятиме у замку до 26 вересня. Тож запрошуємо до перегляду.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 157 разів

ГАЛЕРЕЯ